Вермішель рецепти

Що таке вермішель, знають і діти, і дорослі. Маленькі, короткі і тонкі палички з дріжджового тіста отримали свою незвичайну назву від італійського слова vermicelli, що означає «маленькі черв'ячки». Власне, саме розмірами і формою відрізняється вермішель від макаронів, а локшина від вермішелі - в перерізі вермішель кругла, і її діаметр коливається в діапазоні від 0,5 до 3,5 мм, що набагато менше, ніж розміри інших макаронних виробів.

Існує три види вермішелі: павутинка (найтонша вермішель діаметром не більше 0,8 мм), звичайна вермішель (0,9-1,5 мм) і вермішель аматорська (1,6-3,5 мм).

З чого роблять вермішель? Склад вермішелі гранично простий: вода, борошно та сіль. Все це змішується, з тіста формуються макаронні вироби, які потім висушуються і фасуються. Продається суха вермішель у вигляді спіральних гнізд або маленьких (прямих або вигнутих) паличок в пакетах. Тісто для вермішелі отримують з твердих сортів пшениці або з рисової муки. Рисова вермішель більше популярна в Азії, де з неї роблять і основні страви, і десерти. Всі господині знають, що можна приготувати з практичною, смачною і універсальної вермішелі: вона хороша і в курячому супі, і як гарнір до риби, тушкованих овочів, птиці та м'яса, і як інгредієнт смачних закусок. З неї навіть роблять начинку для млинчиків і оладок, змішуючи з овочами і грибами.

Про корисні властивості вермішелі можна говорити тільки в тому випадку, якщо вона зроблена з твердих сортів пшениці, яка багата білком, амінокислотами, клітковиною, вітамінами, мінералами і мікроелементами. Користь вермішелі посилюється завдяки овочевим гарнірів, а її шкоду зазвичай проявляється у високій калорійності, оскільки при любові до макаронних виробів набирається зайва вага. Існує кілька рекомендацій, як варити вермішель - через невеликої товщини її слід піддавати тепловій обробці буквально протягом двох-трьох хвилин, при цьому постійно помішуючи, щоб вермішель не пригоріла і не злиплися. Як зробити вермішель смачною, яскравою та оригінальною без зайвого клопоту? Для цього вам доведеться освоїти приготування різних соусів - кислих, гострих і навіть солодких, з якими макаронні вироби перетворюються в шедевр кулінарного мистецтва.

Ежва
© 2017 Контакти