Основні страви рецепти

Починається обід, як правило, з легкого супу або холодної закуски, але друге (гаряча страва) не заміниш нічим. Воно є головним на столі. Саме основного гарячого блюда приділяється завжди особливу увагу, особливо, якщо готувати його будуть в святковий день.

Спочатку вибирається відповідне блюдо, оцінюється його витратність, скільки часу піде на приготування, адже саме на святковому столі основне блюдо повинне виглядати чудово і мати ідеальний смак! Але і в будні дні господині намагаються здивувати домашніх смачними і різноманітними стравами, які не вимагають особливого клопоту і витрат. Благо, в нашій рубриці «Гарячі страви» знайдуться другі страви рецепти з фото прості і складні на будь-який смак, які зможуть приготувати як початківці, так і досвідчені господині.

На Ejwa.net знайдуться гарячі страви з фото прості і смачні, так і авторські рецепти, зібрані по всьому світу. Адже рецептів гарячих страв зараз безліч. Але завжди для приготування основного блюда використовується м'ясо, риба, морепродукти, дичину і багато іншого. До кожного виду м'яса або риби підбирається відповідний гарнір. Та й готують кожне блюдо різноманітними способами - це запікання, смаження, можна зварити у воді або на пару, а в багатьох рецептах поєднуються кілька видів теплової обробки.

Ми з величезним задоволенням допоможемо Вам у Ваших експериментах на кухні! Заходячи в цю рубрику, Ви не тільки зможете навчитися готувати, але і регулярно поповнювати свою кулінарну книгу. Кожен рецепт супроводжується докладним описом, точними пропорціями інгредієнтів, порадами про оригінальне приготування основних страв і, звичайно ж, фотографіями, які допоможуть Вам незвично і привабливо оформити кожне приготовану страву. Бажаємо Вам удачі, як в починаннях, так і в відточуванні своєї майстерності на кухні, щоб ваш стіл завжди виглядав святково, а смак приготованих Вами страв радував Ваших близьких!

Ежва
© 2017 Контакти