Приготування напоїв

Приготувати напої вдома - особлива частина в кулінарії. Як правило, напої діляться на алкогольні і безалкогольні. Перші потрібні для втамування спраги, можуть подаватися як супутній аперитив до страви або ж бути самостійним десертом, як наприклад кисіль. Алкогольними напоями прийнято вважати ті, які в своєму складі містять не менше 2% етилового спирту. В основі їх приготування закладений процес бродіння і перегонки. Вони діляться на слабоалкогольні - пиво, хлібний квас, глінтвейн, сидр, ель; середньої міцності - вино, медовуха, пунш, грог; міцні напої, наприклад, лікер або наливка.

Виготовити напій в домашніх умовах не складає особливих труднощів. Напевно у кожної господині в записнику є парочка перевірених рецептів. Кожен напій має свої секрети і хитрості приготування, які можна дізнатися в даному розділі нашого сайту.

Більшість безалкогольних напоїв можна приготувати вдома - будь-який з них буде мати смак нічим не відрізняється від магазинного, а якщо дотримані всі технології рецепта, то результат перевершить всі очікування. Молочні коктейлі, соки, компоти, морси, збитень і інші рецепти ви можете відшукати в цій рубриці нашого кулінарного сайту. Тут представлені рецепти не тільки класичних напоїв, а й авторських.

Покрокове приготування, а також фотографії до кожної рідини і докладний опис процесу допоможе в кілька миттєвостей створити улюблені напої в домашніх умовах рецепти. Безліч варіантів варіння ароматної кави, різноманітні способи заварювання чаю, ягідні настоянки, смузі і сиропи - все це для вас. Крім того, ви зможете дізнатися як красиво подати напій до святкового столу, в якому посуді це зробити краще, як правильно поєднувати навіть не сумісні інгредієнти, щоб отримати смачний напій.

Ежва
© 2017 Контакти