Мигдалеве борошно рецепти

Подрібнені в порошок мигдальні горіхи особливо цінуються у французькій кухні. Неможливо уявити знамениті повітряні печива макаруни, бісквіти Женуаз і декуаз без мигдальної крихти, а начинка для пирогів або посипання для тортів з додаванням мигдальної муки покращують смак страв. Застосування мигдального борошна охоплює всі сфери кулінарії. Мигдальним порошком прикрашають овочеві та м'ясні страви, пудинги та фруктові салати, з неї роблять ніжний крем для тістечок і тортів. Цей смачний і цінний інгредієнт також використовується в дитячому і дієтичному харчуванні, оскільки завдяки високій калорійності мигдальної муки організм швидко відновлює сили і наповнюється енергією.

Як зробити миндальную борошно своїми руками? Для цього необхідно кілька разів обдати горіхи окропом, зняти з них шкірку, обсмажити і змолоти в кавомолці або домашньої млині. Однак не варто захоплюватися процесом, інакше через деякий час почне виділятися масло, і замість борошна вийде горіхова паста. Масу слід просіяти, великі частки змолоти заново, а зберігати борошно рекомендується в скляному посуді щонайбільше місяць, хоча в холодильнику термін зберігання може бути збільшений. Не обов'язково знімати шкірку з мигдалю, якщо ви хочете, щоб випічка придбала приємний коричневий колір. Тепер ви знаєте, чим можна замінити магазинну миндальную борошно - потрібно просто приготувати її самостійно. Мигдальний борошно дає більш густу консистенцію страв, робить випічку вологою і ніжною, не даючи тесту пересушити в духовці.

У борошні зберігаються всі корисні властивості мигдалю, вона показана для ослаблених хворих, алергіків і спортсменів. Серед корисних властивостей мигдальної муки найвідомішими є здатність зменшувати больовий синдром, усувати судоми і підвищувати гемоглобін, а головне користь мигдалю полягає в зміцненні серця і судин, однак цей горіх протипоказаний алергікам - в цьому випадку він може принести шкоду. Кажуть, що горіхами блюдо не зіпсуєш, тому мигдальна борошно, додана в будь-страви, покращує їх смак і підсилює їх поживну цінність.

Ежва
© 2017 Контакти