Кукурудзяна крупа рецепти

Як виглядає кукурудзяна крупа, який її склад, чим вона корисна, і що можна з неї приготувати? Розмелені висушені кукурудзяні зерна білого або жовтого кольору багаті вітамінами, мінералами і мікроелементами, а серед корисних властивостей кукурудзяної крупи найціннішим є стимуляція обміну речовин. Користь кукурудзяної крупи для організму полягає ще і в тому, що вона виводить зайвий жир, тому нерідко використовується для схуднення і підтримки ваги, проте надмірне її вживання може принести шкоду при коліті і виразкової хвороби через велику кількість клітковини.

З дрібної кукурудзяної крупи роблять кукурудзяні палички, а з великої - пластівці, каші і повітряну кукурудзу. Цей продукт особливо люблять в Америці, тому американські господині знають, як правильно і смачно приготувати кукурудзяну крупу. Вони відварюють її на сніданок в солоній воді, а скільки варити кукурудзяну крупу, залежить від смаків і уподобань їдців. Однак за традицією, каша готується півгодини при безперервному помішуванні, інакше вона швидко сліпнется. Подають її з ковбасою, беконом і тертим сиром, або з цукром і великою кількістю масла.

Якщо зварити дрібну кукурудзяну крупу в молоці, то блюдо вийде більш ніжним, схожим на крем. В Італії застиглу кашу з кукурудзяної крупи називають полентой і подають в охолодженому вигляді, порізаної на шматочки, з грибами, анчоусами, м'ясом або у вигляді гарніру. На Балканах популярна кукурудзяна каша-мамалига, яка раніше заміняла собою хліб, оскільки крупа, калорійність якої становить 328 калорій, добре насичує шлунок.

Якщо ви шукаєте оригінальні страви з кукурудзяної крупи, рецепти від Юлії Висоцької чекають вас на сайті «Ежва». Готуйте на здоров'я і балуйте домашніх новими стравами!

Ежва
© 2017 Контакти