Кешью рецепти

Горіхи кешью - це невеликі, вкриті двома оболонками плоди у формі боксерської рукавички, людської нирки або бобу. Друга назва кешью - індійський горіх, хоча його батьківщиною вважається Бразилія. Справа в тому, що португальці, приїхавши в Південну Америку, закохалися в кешью і відвезли його в Індію. Горіхи кешью дуже смачні: їх їдять як самостійний делікатес чи використовують в кулінарії для приготування салатів, закусок, рису, соусів, овочів, м'яса і кондитерських виробів.

Склад горіхів кешью дуже багатий корисними речовинами - в них міститься кальцій, цинк, селен, залізо, магній, фосфор і різні вітаміни. Жиру в кешью також досить, а калорійність становить 553 ккал. Корисні властивості горіхів кешью є знахідкою для жінок, оскільки вони знижують болі під час менструації і покращують стан шкіри, роблячи її ніжною і бархатистою. Кешью приносять користь і для чоловіків, посилюючи статеву потенцію і благотворно впливаючи на репродуктивну систему, а шкода цих горіхів можна відчути, вживаючи їх в їжу не з магазину, а прямо з гілки. Справа в тому, що в дикому вигляді в кешью міститься їдка рідина, що викликає опіки на шкірі та слизовій - вона віддаляється тільки під час хімічної обробки на заводах.

Горіхи кешью також корисні при захворюваннях судин, зниження імунітету, атеросклерозі, анемії, дистрофічних процесах, а чи є їх сирими або злегка підсмаженими, не так важливо, оскільки легке підсушування на сковороді або в духовці не зменшує їхньої харчової цінності. Кешью - відмінна підтримка для тих, хто дотримується посту, або є вегетаріанцем, оскільки оптимальний вміст білків, жирів і вуглеводів робить кешью відповідним продуктом для складання збалансованого раціону. Бразильські індіанці лікують горіхами зубний біль, розлад шлунку, імпотенцію, бронхіти і ангіни. Цікаво, що на Гаїті кешью зводять бородавки, а в Панамі вважають ліками від гіпертонії.

Ежва
© 2017 Контакти