Гречана мука рецепти

Гречана мука використовується в російській кухні з давніх пір. Найулюбленіші вироби з гречаного борошна - це пиріжки, булочки, млинці, оладки і навіть пельмені. Гречана мука, користь і шкода якої не раз обговорювалися дієтологами, є абсолютним продуктом здоров'я. Користь гречаного борошна очевидна, адже вона мало містить цукру, шкідливих вуглеводів і жирів. А ось клітковини, цінних амінокислот, вітамінів і мінералів в ній більш ніж достатньо. З цієї причини однією з найбільш корисних вважається саме гречана каша.

Борошно з цієї крупи показана при різних захворюваннях. Її можна вживати в їжу при цукровому діабеті і безглютенової дієті. Та й для схуднення гречана мука підходить ідеально. Як приготувати гречану муку в домашніх умовах? Дуже просто: подрібніть гречану крупу в потужному комбайні і просійте її. Тісто з гречаного борошна виходить смачним, розсипчастим і ароматним. Що приготувати з гречаної муки? В першу чергу, домашню здобу: пироги з начинками, тонкі млинці, хрустке печиво, ароматні маффіни і т. Д. Страви з гречаної

Гречана мука - абсолютний хіт, які з нею млинці! Якщо ви ще не пробували їх піч, раджу якнайскоріше це зробити. А ще з гречаного борошна виходить фантастичне печиво. Я одного разу потрапила в Таллінн в грудні. Кажуть, там дуже красиво, але, коли я там була, стояли страшні морози, вийти на вулицю здавалося абсолютно неможливим. І все ж ми вирішили, що потрібно хоч щось побачити, надягли на себе все, що було в валізах, і вирушили дивитися визначні пам'ятки. Гречане печиво виявилося чи не найголовнішою з них, його продавала рум'яна ясноока красуня, на її прилавку були баночки з медом, в'язані шкарпетки і рукавиці і це печиво. Таллінн - прекрасне місто!

Ежва
© 2017 Контакти