Горіхи пекан рецепти

Горіх пекан зовні виглядає дуже знайоме, оскільки нагадує волоський горіх. Однак пекан відрізняється більш витягнутою формою, він трохи більше за розмірами, а борозни на його поверхні не такі звивисті і глибокі. Шкаралупа у пекана гладка, а сам горіх складається, як і грецький, з двох половинок. Горіх пекан росте в Мексиці, в південних штатах США і в країнах Азії, тобто там, де спека.

Пекан вважається дуже маслянистим і містить 70% жиру, тому швидко псується, і краще з'їсти його якнайшвидше. Якщо вам потрібно зробити запас пекана, не тримайте горіхи в теплі, а помістіть в морозильну камеру - так він не зіпсується, і в ньому збережуться вітаміни. Втім, корисні властивості горіха пекан не обмежуються високою концентрацією мінералів і мікроелементів. Що міститься в Пеканов вітамін Е дозволяє назвати цей горіх ефективним засобом для профілактики старіння шкіри. Однак головна користь горіха полягає в тому, що він - ідеальний продукт для сердечників, тому пекан буде корисний тим, у кого в крові підвищений «поганий» холестерин і є проблеми з судинами або серцем.

Шкода пекана можуть відчути лише ті, хто має надлишкову вагу, оскільки калорійність горіха є рекордною у порівнянні з іншими горіхами і становить 860 калорій. Чим корисний горіх пекан для жителів мегаполісів? Він чудово очищає кров від отрут і токсинів, що утворюються в несприятливою екологічною середовищі, омолоджує організм, має протиракові властивості, покращує зір, є джерелом клітковини, а за рахунок масла прекрасно регулює роботу кишечника. Горіхи пекан можна їсти в сирому і смаженому вигляді, їх використовують для посипання тістечок, приготування пирогів, цукерок, тортів та інших солодощів, щоб надати випічці і десертів своєрідний смак і приємний ніжний аромат.

Ежва
© 2017 Контакти