Десерти рецепти

Будь-яке воістину витончено організоване застілля без всякого сумніву можна порівняти з твором мистецтва, яке має свою експозицію, зав'язку, кульмінацію, і, звичайно ж, розв'язку. Про експозиції на самому застілля годі й казати. Як зав'язки виступає легка закуска, кульмінації - головне блюдо. І в кінці бенкету настає розв'язка - десерти в домашніх умовах. Розв'язка - це те, заради чого доглядають захоплюючий фільм, дочитують захоплюючу книгу. Заради цього залишаються і глядачі цього спектаклю. Саме на цьому етапі все чекають чогось справді незвичайного, того, що красиво завершить уявлення, естетично поставить крапку і змусить не раз згадати цю подію.

Успіх святкового столу складається з двох складових, безперечно рівних один одному: вміння скласти і приготувати страву. Як би це не здавалося дивним, половина успіху залежить саме-таки від грамотно скомпонованого меню. Особливо це відноситься до десертів, адже їх завдання, як було сказано вище, полягає в завершенні і збереженні приємних спогадів про вдало відбувся бенкеті.

Сьогодні, на відміну від XIX століття, коли солодощі тільки почали набувати гучну популярність (в зв'язку зі збільшенням виробництва цукру), нові смачні десерти вражають широтою свого різноманітності. У кожного є можливість вибору від звичайних фруктів до випічки і пудингів.

Підбір десерту залежить від безлічі факторів: • інгредієнти попередніх страв (м'ясо, птиця, риба) • спосіб з приготування • смакові переваги сидять за столом • пору року

Наш сайт надасть вам величезну базу вишуканих десертів, які здатні не тільки надати столу вишуканість, але і зробити неповторним кожен день. Ви також знайдете десерти рецепти з фото прості і смачні, швидкі і складні в приготуванні, здатних залишити задоволеним кожного гурмана.

Ежва
© 2017 Контакти