Блог для домогосподарок

Любите готувати і експериментувати? Вам подобається вивчати страви різних кухонь світу і пробувати нові рецепти? Або ви просто небайдужі до красивих фотографій їжі, апетитним відео про підготовку і пізнавальним розповідями про подорожі? Неважливо, хто ви - великий гурман або просто «колекціонер» рецептів яєчні, звичайна домогосподарка або просунутий кулінарний блогер, - пропонуємо вам для ознайомлення ретельно з нашим кулінарним блогом.

Це блог про смак життя, який згуртовує людей, сім'ї, передається з покоління в покоління і навіть дозволяє переноситися в різні епохи і на різні континенти, не покидаючи власної квартири. Господиня проекту - Ольга Бакланова - щаслива дружина, мати двох синів і бабуся двох онуків. Їй довелося жити і подорожувати по всьому світу - від Нікарагуа до Японії і від Індії до Канади. І тепер на сторінках свого інтернет-проекту вона ділиться своїми враженнями про гастрономічному рай різних народів світу.

Любителі подорожей по-достоїнству оцінять цей блог - тут можна отримати цінну інформацію з перших вуст про особливості і традиції тієї чи іншої кухні міра.Інтересной особливістю проекту є наявність окремої рубрики, присвяченої провину і іншим благородним напоям (віскі, коньяку, лікеру). Є огляди різних кулінарних книг, спеціальних, досить не звичайних речей, техніки Hansa, а також новини кухонь світу. Що стосується рецептів, то тут ви знайдете майже 1000 рецептів, серед яких є різні сніданки, супи, салати, друге, десерти, напої, соуси, гарніри і закуски. Хочеться особливо відзначити, що блог не рясніє рекламою, а також має просту і зрозумілу навігацію.

Ежва
© 2017 Контакти