Безе по швейцарські

Безе по швейцарські рецепт с фото
Професійні кулінари для досягнення максимально повітряної маси, користуються ручним віночком, причому збивають піну зачерпує (а не розмазують) рухами, намагаючись загребти якомога більше повітря. Таким чином, піна рясно наповнюється бульбашками, що додають їй легкість і легкість. Складність - середня, час - 1,5 години, 2 порції.
05
(0 голосів)
Інгредієнти
2 курячих яйця
150 г цукрової пудри
Як приготувати Безе по швейцарські рецепт
Підготуйте ємність з гарячою водою, і помістіть в неї чашку для збивання яєць. У чашку вивалити білки з цукровою пудрою, після чого почніть збивати. Особливість цього методу в тому, що в білки можна додати відразу весь цукор. Отримавши густу однорідну стоячу піну, видавіть з неї меренги, і відправте в розігріту до 100-110 градусів духовку.
Безе по-швейцарськи значно густіше і щільніше класичного, а також схильне до швидкого висихання. Форми з нього можна випекти за годину, а то й менше, і будучи твердими зовні, вони залишаться м'якими всередині.
Безе по-швейцарськи досить пружне і відмінно тримає задану форму. З нього можна зробити меренги з витіюватими візерунками, що не розтечуться і не просядуть. Деякі кулінари ставлять водяну баню на плиту і збивають прямо там, але ми цього робити не рекомендуємо, оскільки на плиті легко можна допустити перегрів води. Температура води для підігріву не повинна перевищувати 42-43 градусів.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Безе по швейцарські
Ежва
© 2017 Контакти