Безе по французьки

Безе по французьки рецепт с фото
Зберігайте меренги в закритій тарі або в щільно зав'язаному пакеті, інакше вони вберуть вологу з повітря і розм'якнуть. Однак тут є цікавий момент - якщо зовсім трохи розм'яклі меренги встигнути покласти в закриту ємність на деякий час, вони відновлять свою твердість і сухість. Правда, з меренгами, розм'якли більшою мірою, такий номер не пройде.
05
(0 голосів)
Інгредієнти
2 курячих яйця
150 р цукрової пудри
при бажанні - 1/3 ч.л. розчинної кави
Як приготувати Безе по французьки рецепт
Відокремте яєчні білки від жовтків, після чого збийте білки до злегка стоячій пінки. Потім продовжуйте збивати до густої стоячої піни, поступово засипаючи цукор. Видавіть з готового безе меренги будь-якої форми, викладіть на папір і відправте в духовку, розігріту до 100-110 градусів.
Дверцята печі під час випікання залиште відчиненими. Через два-три години вийміть лист з духовки і вуаля - перед вами солодкі хрусткі меренги.
У безе можна додати каву для додання йому красивого відтінку і більш вишуканого смаку: на відміну від какао, воно не осаджує білки. Зіскрібати меренги зовсім необов'язково - після охолодження вони самі по собі відшаровуються від пергаменту.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Безе по французьки
Ежва
© 2017 Контакти