Трави для зменшення апетиту

Трави для зменшення апетиту
Експерти медичного ток-шоу За живе! (СТБ) вирішили перевірити, чи дійсно такі трав'яні чаї допомагають знизити апетит. Який же варіант допоможе впоратися краще - український чи закордонний?

Як зменшити апетит? Француженки люблять повторювати: "Якщо ви хочете приборкати свій апетит, заведіть звичку їсти тільки в найдорожчих ресторанах. Або закохайтесь". Американські вчені запевняють, що найефективніший спосіб знизити апетит - звернутися за допомогою до лікарських трав, а саме, бузини чорної. Але в українських травників теж є свої рецепти проти звірячого апетиту - відвар кукурудзяних рилець і відвар м'яти перцевої.

"Трави не здатні сильно заблокувати почуття апетиту. Що таке центр голоду і центр насичення? Обидві ці частини умовні і знаходяться в гіпоталамусі. Посилається імпульс, після якого людина хоче поїсти. Все, що ми з'їдаємо - відповідь на імпульс. Почуття апетиту може супроводжувати почуття голоду, а може формуватися саме по собі. Тобто, патологічне почуття, яке змушує людину їсти часто і багато", - розповідає терапевт Олена Єгорова.

Якщо ви вже повечеряли на роботі, приїжджаєте додому, і вас на плиті знову чекає вечеря, утримайтеся від неъ, якщо через годину вам лягати спати. Краще випийте зеленого чаю з ложечкою меду в прикуску. Організм вам подякує, що ви його не навантажуєте на ніч.

А тепер розберемо трави, які, на думку деяких фахівців здатні притупити голод.

Відвар чорної бузини. У чаї з бузини присутні невеликі дози амигдалина і ціаногліказіда, які трохи приглушують апетит. Але більшою мірою відвар має потогінний, жовчогінний і послаблюючий ефект.

Відвар м'яти перцевої.
Ефірні масла стимулюють шлункову секрецію, починаючи з порожнини рота. За рахунок цієї стимуляції, у нас з'являється апетит.

Відвар кукурудзяних рилець. Вони накопичують біологічно активні речовини, які впливають на вуглеводний обмін, на ліпідний обмін, мають жовчогінний ефект. Також присутній такий мікроелемент як селен - він впливає на обмінні, метаболічні процеси. Що в свою чергу, добре позначається на роботі організму.

"Тобто, найкращим варіантом притуплення голоду можуть бути кукурудзяні рильця. Як же правильно їх приймати: чи не більше 4 столових ложок на склянку окропу, приймати не більше 1/3 склянки 3-4 рази на день до їди. Не більше 2-3 тижнів, тому що вони підвищують згортання крові. Особливо це небезпечно в літній період. І головне, без призначення лікаря краще не експериментувати. Адже ставитися до фітотерапії, як панацеї не можна", - коментує фітотерапевт Тетяна Гарник.
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Трави для зменшення апетиту
Ежва
© 2017 Контакти