Чим корисно зернове молоко

Чим корисно зернове молоко
Зернове молоко - один з найпопулярніших замінників молока коров'ячого молока. У чому його користь і шкода, читай в цій статті!

Зернове молоко - це найпопулярніший, і в той же час самий жирний замінник молока. Його можна з легкістю приготувати в домашніх умовах з попередньо замочених у воді зерен або ж купити в магазині (на його пошуки найкраще відправлятися в магазин органічних продуктів).

Найсмачніше зернове молоко виходить з води і несмажених горіхів. Для його приготування можна використовувати мікс горіхів або тільки один вид, в будь-якому випадку воно буде приносити твоєму організму більше користі.

Зернове молоко рекомендується приймати:

- під час посту;
- при додержанні вегетаріанської дієти і сироїдінні;
- при непереносимості лактози.

У чому користь зернового молока?

1. У зерновому молоці знаходиться багато рослинних естрогенів - ізофлавони, які зменшують кількість "поганого" холестерину в крові, отже, знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

2. Будь-яке зернове молоко надзвичайно багате на білок і ненасичені ліпіди, які в свою чергу потрібні для побудови клітинних структур і тканин людського організму.

3. Користь зернового молока пов'язана з високим рівнем вітаміну Е, який захищає організм від від шкоди вільних радикалів, а також клітини від передчасного старіння.

Але не варто вживати занадто багато зернового молока. Так, якщо вірити італійським вченим, то при щоденному прийомі 40г соєвого білка на 45% скорочується частота припливів при менопаузі, але при цьому наявність ізофлавонів одночасно підвищує ризик розвитку раку молочної залози. Пам'ятай: все є ліки, і все є отрута - вся справа в дозі!
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Чим корисно зернове молоко
Ежва
© 2017 Контакти