Креветочні кульки з різотто

Креветочні кульки з різотто рецепт с фото
Це дуже смачно! Плюс цього рецепта в тому, що ви використовуєте мінімум інгредієнтів, часу необхідно зовсім трохи. Хочеться пожартувати, що це холодна страва. Воно готується з учорашнього (остиглого) різотто і є його теж краще остиглим, так смак креветочной пасти розкривається ще краще, а рис не перебиває смак, а лише доповнює його.

Смак виходить відмінний! Рис і морепродукти - кращі друзі. В якості експерименту можете спробувати різні розміри і навіть форми, комусь більше сподобаються тонкі палички, а кому-то великі кульки. Нагадаю - подаємо холодними, можна з келихом білого! Смачного.
55
(2 голосів)
Інгредієнти
Різотто - 400 гр.
Креветки - 500 гр.
Кукурудзяний крохмаль - 50 гр.
Масло для фритюру - 300 мл.
Як приготувати Креветочні кульки з різотто рецепт
Все просто - очищаємо сирі креветки. Панцирі не викидайте, з них вийде відмінний бульйон для майбутнього різотто з морепродуктами. Подрібнює креветки в блендері в таку в'язку густу пасту. На цьому етапі додаєте сіль і перець за смаком.
Мокрими руками формуєте невеликі кульки з різотто. Чим більше сиру ви додавали «вчора», тим краще вони будуть склеюватися. З креветочной пасти розкочуєте «одяг» для кульок, товщина приблизно 5 мм. І завертаєте різотто в пасту.
Готові кульки обкачують у крохмалі, шар повинен бути дуже тонким, нам не потрібен стійкий кляр, тільки подпиліть. У невеликому сотейнику (так швидше і економніше) розігріваємо олію до 180 градусів. І опускаємо кульки на 5-7 хвилин (помішуйте іноді, щоб все рівномірно обсмажити).
Як тільки з'явилася золотава скоринка, виймаєте кульки і обсушують в паперовому рушнику. Я дуже не люблю присмак масла і жиру, тому дуже ретельно і індивідуально висушую кожен кульку.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Креветочні кульки з різотто
Ежва
© 2017 Контакти