Найважливіше про здоров'я дитини

Найважливіше про здоров'я дитини
Найважливішій для всіх батьків темі здоров'я дитини присвячені докладні і грунтовні статті лікарів різних спеціальностей. Як не пропустити хворобу і вчасно розпізнати можливі порушення? Як зміцнити імунітет дитини? Як допомогти малюкові при прорізуванні зубів? Дитячі застуди та інфекційні захворювання, алергія і проблеми з травленням, вроджені порушення і хвороби опорно-рухового апарату - кожну з цих тем представляють фахівці з провідних клінік країни. Чому діти так "часто хворіють"?

Як боротися з ГРЗ і ГРВІ, чи треба видаляти аденоїди, що робити з гландами, якщо вони постійно запалені? Як виникає дисбактеріоз у дитини і як його лікувати, - про це розповідають наші консультанти - досвідчені лікарі-гастроентерологи. Окремі матеріали присвячені темі щеплень, диспансеризацій, медичних обстежень та аналізів - всього того, що входить в життя кожної родини вже з перших тижнів життя дитини.

Завдяки порадам лікарів мами дізнаються, як надати маляті першу допомогу в екстрених ситуаціях (травми, рани і садна, опіки, біль, висока температура, блювота, пронос, отруєння), а також як доглядати за хворим малюком і допомогти йому скоріше відновитися. Компетентна думка фахівців допоможе батькам розібратися в різноманітті лікарських препаратів, вітамінів і біодобавок для дітей. А матеріали, присвячені анатомії дитячого організму (пристрою травної, дихальної, нервової, серцево-судинної, сечовидільної систем і окремих органів), дозволять дорослим краще розуміти свою дитину і процеси, що відбуваються в його тілі.

Спеціальна добірка матеріалів присвячена безпеці дітей. Малюки настільки активні і допитливі, що можуть забратися в найнесподіваніші місця і зацікавитися самими невідповідними предметами. Як же захистити дитину від можливих небезпек в будинку, на вулиці, на відпочинку, в дорозі? Відповіді на ці питання дають фахівці, які стикаються з наслідками дитячого «допитливості» кожен день, - педіатри, травматологи, хірурги.

Тема, що стала особливо актуальною в останні десятиліття, - екологічна безпека. Жителям мегаполісів волею-неволею доводиться замислюватися про те, як захистити своїх дітей від шкідливого впливу забрудненого повітря, води, продуктів з харчовими добавками. Статті, присвячені цій темі, допоможуть захистити від впливу поганої екології найуразливіших городян.

Дитині потрібні здорові батьки, а тому татам і мамам будуть дуже корисні статті про секрети гарного самопочуття, принципах активності та довголіття. Вони розкажуть про те, як захистити себе від інфекцій і поширених захворювань, як вчасно помітити неполадки зі здоров'ям і до яких фахівців звернутися за допомогою. Важливою темою, якій присвячено безліч матеріалів, є жіноче здоров'я. Матеріали з анатомії жіночої статевої сфери, здоров'ю гормональної системи і молочних залоз, профілактики онкологічних захворювань будуть корисні кожній жінці.
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Найважливіше про здоров'я дитини
Ежва
© 2017 Контакти