Чому не можна їсти м'ясо на масляну

Чому не можна їсти м'ясо на масляну
Свято Масляної збігається з проводами зими і триває цілий тиждень. Кожен день масляного тижня має свою назву: понеділок - зустріч, вівторок - загравання, середа - ласун, четвер - розгул, перелом, п'ятниця - тещині вечірки, субота - посиденьки зовиці, а вже неділя - проводи, Цілувальник.

Люди влаштовували кулачні бої, боротьбу, виводили ведмедів, які потішали публіку, в натовпі з'являвся бродячий лялькар з Петрушкою. І веселощі тривали до пізнього вечора.

Так, масляна це останній тиждень перед Великим постом, яку таий ще називають "мясопустний" (втім, як і попередній тиждень), коли не бажано вживання в їжу м'яса, проте можна їсти рибу, а також інші скоромні продукти, такі як молоко, масло, сир і т.п.

Вважається, що сенс цього тижня - примирення з ближніми, прощення образ, підготовка до Великого посту - час, який потрібно присвятити доброму спілкуванню з близькими, рідними, друзями, не забути про доброчинність. Завершується тиждень святкуванням самої Масляної - головні атрибути якої, це, звичайно ж, млинці і гуляння.
Коментарі (0)
45
(1 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Чому не можна їсти м'ясо на масляну
Ежва
© 2017 Контакти