Мигдалеве печиво

Мигдалеве печиво рецепт с фото
Нещодавно у мене в гостях були мої друзі. Папа з сином. Що цікаво, вони обидва не фанати солодкого, тому питання десерту було вирішено на користь мигдалевого печива. І найкращим підтвердженням того, що їм сподобалося послужила фраза старшого з гостей: "Ні, ну яке ж це печиво? Це дуже смачно! А печиво я взагалі не люблю".

риготування досить просте: перемолоти, перемішати, випекти. Діти із задоволенням беруть участь. У моєму випадку у мене було навіть двоє маленьких помічників. Правда, з'їли все теж якось непомітно швидко. Єдиний момент - без блендера вам зовсім не обійтися. Отже, нам знадобиться: (За рецептом Ірини Чадеева "Пироги і дещо ще").
05
(0 голосів)
Інгредієнти
120г міндаля
230г цукра
3 білка
30г борошна
Як приготувати Мигдалеве печиво рецепт
Мигдальні горішки (НЕ смажені) засипаємо в блендер і перемелює в дрібну крихту, практично до стану борошна. Відправляємо сюди ж цукор, знову перемішуємо, потім додаємо білки (звичайні, не збиті) і знову включаємо блендер. Консистенція тіста виходить досить рідка, приблизно, як на оладки.
Тепер тісто потрібно перелити в звичайну миску і підігріти, щоб кристалики цукру расстворіться. Можна просто в мікрохвильовці, нагріваємо не сильно, поки тісто не стане теплим.
Не забуваємо додати борошно (у мене пару раз бувало) і викладаємо на застелений пергаментним папером деко за допомогою чайної ложки на достатній відстані один від одного. Я люблю маленькі печеньки, ви можете спробувати зробити класичні - великі і коло. Випікаємо в розігрітій до 190-200 градусів духовці 15-20 хвилин, поки печиво не стануть легкого золотистого відтінку.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Мигдалеве печиво
Ежва
© 2017 Контакти