Вергуни по-київськи

Вергуни по-київськи рецепт с фото
Ну і на десерт у нас київські вергуни - це вид випічки, що нагадує хмиз або чак-чак. Чоловік, як завжди, найбільше вражений солодким. Взагалі, на сьогоднішньому українському обіді в мене були суворі судді - моя мама і її друг - справжній українець. =) Одна справа готувати національну кухню для себе, а інше - для представника цієї самої національності. Вердикт був винесений: "нормально". Моє марнославство було зачеплено, але мама розповіла, що це не найстрашніший вирок, тому що найчастіше буває "гидота" ну або більш щадне "Їсти можна". "Нормально", я так розумію, є вищий ступінь похвали в даному випадку. Ну принаймні, я буду так думати.
45
(1 голосів)
Інгредієнти
Інгредієнти знаходяться
в способі приготування
Як приготувати Вергуни по-київськи рецепт
3 яйця розтерти з 3 ст.л. цукру, додати 2 ст.л. топленого вершкового масла, 3 ст.л. молока, 0,5 ст.л. рома (або коньяку), 2,5 склянки борошна. Замісити крутий тісто, його розкочують в пласт товщиною не більше 2-3 мм і нарізають смужками шириною 2,5 см і довжиною 10-12 см. Ці смужки складають навпіл, переплітають в косу, а кінці зліплюють. Утворені вергуни варять в смальці (свинячий жир), але я варила в звичайному соняшниковій олії до золотистого кольору. Викладають на паперовий рушник, щоб масло стекло, посипають цукровою пудрою.
І хоча, поки я осягала ази української кухні, ми з чоловіком обговорювали філософську теорію Шопенгауера і Канта, осягнути плетіння вергунів я не змогла, навіть подивившись картинки в інтернеті. Довелося імпровізувати і я сплела кіски. Думаю, на смак це не сильно вплинуло.
Вибираючи страви для сьогоднішньої суботи, хотілося спробувати ще дуже багато: і котлети по-київськи, і кортоплянікі, і гречаники, і різноманітні пироги. Якщо я коли-небудь вирішу повторити проект, то українська кухня, безумовно, буде в числі перших.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Вергуни по-київськи
Ежва
© 2017 Контакти