Шоколадний кекс в чашці за 3 хвилини

Шоколадний кекс в чашці за 3 хвилини рецепт с фото
Я дуже люблю все шоколадне. Якщо є варіанти - завжди виберу шоколадну версію десерту. Сьогодні ж розповім найпростіший і безвідмовний рецепт шоколадного десерту в гуртку за 3 хвилини.

У підсумку вийде справжній шоколадний кекс. Через способу приготування він виходить трохи сухуватим, тобто або їсте його відразу, або наріжте коржиками і просочіть чимось. Дуже смачно!

Багато пишуть, що виходить дуже густе тісто. Це може бути пов'язано з тим, що берете маленьке яйце або у нас трохи розрізняються заходи) Тому якщо у вас здається, що тісто не таке, як на фото - додайте пару чайних ложок молока або простої води!
55
(1 голосів)
Інгредієнти
Борошно - 70 гр.
Какао - 15 гр.
Рослинна олія - 30 гр.
Сіль - 0,25 ч.л.
Розпушувач - 2 гр.
Цукор - 60 гр.
Яйце - 1 шт.
Молоко - 30 мл.
Як приготувати Шоколадний кекс в чашці за 3 хвилини рецепт
Вказаної кількості інгредієнтів вистачає рівно на один Кекс. Якщо вирішите робити на сім'ю - сміливо множте пропорційно. Все, що потрібно, з'єднати разом всі інгредієнти, послідовність тут не дуже важлива.
Гарненько змішуєте.
Суміш переливає в чашку. Має вийти приблизно половина. Вам буде здаватися, що цього мало - це не так. Тепер найцікавіше. Ставимо чашку в мікрохвильовку на 3,5 хвилини (потужність максимальна). На другій хвилині кекс почне підніматися вище гуртки - не лякайтеся. Так і повинно бути.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Шоколадний кекс в чашці за 3 хвилини
Ежва
© 2017 Контакти