Гамбургер Джеймі Олівера

Гамбургер Джеймі Олівера рецепт с фото
Всі знають, хто такий Джеймі Олівер. Його рецепти прості, але в той же самий час дуже цікаві. Йому вдається легкими деталями перетворювати смак звичних страв, виводячи їх на новий рівень. Сьогодні будемо боротися зі стереотипами і доводити, що фаст фуд буває корисним і смачним. Даю інгредієнти на два гамбургера. Ви просто зобов'язані поділитися ним з кимось).
55
(1 голосів)
Інгредієнти
Булочка - 2 шт.
Фарш яловичий - 150 гр.
Фарш свинячий - 150 гр.
Пиво - 50-100 мл.
Гірчиця - 1 ст.л.
Йогурт - 5 ст.л.
Корнішони - 3 шт.
Помідор - 1 шт.
Салат - 2 листи
Моцарелла - 2 пластика
Кетчуп - 2 ст.л.
Як приготувати Гамбургер Джеймі Олівера рецепт
Спершу підготуємо булочки - разрежем уздовж навпіл і обсмажити внутрішні сторони на грилі або простий сковороді. Це потрібно для того, щоб соус залишався в центрі і не просочував булочки вологою.
Ось така скоринка запорука того, що булочки будуть пишними, а сам гамбургер соковитим.

Тепер котлета - по другу важливості складові. Тут все просто - з'єднуємо яловичий і свинячий фарш навпіл і додаємо трохи пива. Краще робіть столовими ложками, кожен раз добре перемішуючи. Котлети не повинні бути мокрими, в той же час пиво навіть допоможе нам сформувати котлети.

Робіть котлети трохи більше діаметра булочки. Висоту кожен вирішуємо сам, я люблю такі, добрі булочки. Плюс не забувайте, що обсяг зменшиться при смаженні.
Наступний етап - правильний соус. Замість майонезу ми з'єднуємо йогурт (2,5-3% жирності) і ложку гірчиці. Котлети обсмажуємо з двох сторін. Тут все просто дивіться на торець, як тільки половина придбала «м'ясної» відтінок - перевертаєте. Якщо будете робити товсті колтеткі - можна обсмажувати і торці, я робив саме так. Але це вже більше естетика). Поки готуються котлети, доробимо овочі. Ріжемо огірочки і помідор.
Маленька тонкість - коли потрібно підгадати так, щоб при складанні гамбургера котлета йшла зі сковороди, тобто була гарячою. Це допоможе злегка підплавити сир. Черговість шарів - індивідуальна. Варто пам'ятати про рівновагу соковитих шарів і інших - чергуйте.

Завдяки пиву котлета виходить дуже соковитою. Я думав а чи варто додати цибулю або сухарі, але немає. Більш того, завдяки йогурту замість майонезу соус виходить більш соковитий. В результаті у вас виходить дуже соковитий, міцний гамбургер. І звичайно ж ми зробили його корисним)
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Гамбургер Джеймі Олівера
Ежва
© 2017 Контакти