Шоколадні бари без випічки

Шоколадні бари без випічки рецепт с фото
Влітку робити випічку не хочеться. Жарко і без розпеченій духовки, та й часу на приготування хочеться витрачати мінімально. Але хто відміняв бажання чогось солоденького?) Тому готуємо шоколадні бари. Це рецепт з тих, де краще міряти обсягами, а не вагою. Вівсяні пластівці беріть будь-які (не дрібні). Горіхова паста може бути будь-хто. Готується швидко, але смак дуже класний. Зупинитися потім складно.
55
(1 голосів)
Інгредієнти
Цукор - 2 чашки
Какао - 0,5 чашки
Молоко - 0,5 чашки
Масло - 0,5 чашки
Горіхова паста - 0,5 чашки
Вівсяні пластівці - 3 чашки
Як приготувати Шоколадні бари без випічки рецепт
У сотейнику змішуєте всі інгредієнти крім горіхової пасти та пластівців. Тепер ставите на середній вогонь (нам не потрібно, щоб все почало підгорати) і помішуючи доводите до однорідності.
В ідеалі виходить так, що коли всі інгредієнти перемішалися, суміш почне закипати. Тут важливо добре прокип'ятити всю суміш. Хочете щоб були податливі - 2 хвилини, якщо вам подобаються бари більше схожі на льодяники - тримайте на плиті хвилин 5.
Далі забираєте з плити і розчиняєте горіхову пасту, після цього висипаєте все пластівці і гарненько перемішують. Пластівці почнуть готуватися під впливом гарячої рідини, помішуйте хвилини 2-3.
Готову суміш можна викладати ложкою на пергамент - тоді вийдуть печива. Я люблю в формі барів, тому вистилають прямокутну форму пергаментом і заливаю суміш цілком.

Дочекайтеся, коли суміш охолоне і прибирайте в холодильник ще на пару годин. А далі можна їсти. На смак вони чимось схожі на іриски, але з чітким шоколадним смаком. Пластівці тут виступають в ролі горіхів).
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Шоколадні бари без випічки
Ежва
© 2017 Контакти