Полунична граніту

Полунична граніту рецепт с фото
В рамках місяця італійської кухня продовжую ділитися літніми рецептами. У таку спеку, безумовно, хочеться чогось прохолодного і освіжаючого. Плюс і фрукти з ягодами свіжі є на кожному кроці. Тому є відмінний привід приготувати граніту.

Граніту - Сицилійський десерт, який представляє собою колотий фруктовий лід з цукром. Можливі інгредієнти: лимонний або апельсиновий сік, фісташки, мигдаль, кава, м'ята, жасмин, а також сезонні ягоди.

В даному випадку ви можете використовувати абсолютно будь-які пюріруемие інгредієнти. Тобто фрукти і ягоди, які мають щільну структуру - малина, манго. Саме тому у граніти більш щільна структура, ніж у щербетов і фруктового льоду.
55
(1 голосів)
Інгредієнти
Полуниця - 300 гр.
Кавун - 100 гр.
Лимонний сік - 2 ст.л.
Цукор - 3 ст.л.
Вода - 100 мл.
Як приготувати Полунична граніту рецепт
Все, що потрібно - це з'єднати інгредієнти в блендері в однорідне пюре. Лимонний сік тут відтіняє полуницю, якщо будете використовувати іншу ягоду - лимон прибирайте. Кавун я додав за його характерний приємний запах. Ягоду можна брати заморожену, але свіжа смачніше.
Готове пюре переливає в морозостійку ємність і ставите в морозилку. Кожні 40-70 хвилин потрібно виймати ємність і виделкою гарненько все перемішувати. Спершу застигати будуть тільки краю, потім і центр. У підсумку вийде густа холодна маса. Її і залишаєте в морозилці.
Виймати з морозилки за 10-15 хвилин до подачі і виделкою ж накладати крижану масу. Виходить дуже смачно і прохолодно. Калорій набагато менше, ніж в морозиві, а задоволення навіть більше. Сміливо експериментуйте з ананасами і будь-якими улюбленими фруктами.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Полунична граніту
Ежва
© 2017 Контакти