Мангове морозиво

Мангове морозиво рецепт с фото
Що може бути краще влітку ніж холодну соковите морозиво? Тільки морозиво, яке ви зробите самі. Якщо чесно раніше я не наважувався зробити морозиво, всюди в рецептах говорилося про виготовлення морозива (машинах для виробництва морозива).

Насправді все просто - основне правило виготовлення морозива - не давати утворюватися кристалам льоду. Цим і займаються домашні виготовлення морозива - постійно перемішують масу, розбиваючи кристалики льоду. Абсолютно те ж саме можете робити і ви, використовуючи ложку! Способів приготування сотні, поступово буду розповідати про найбільш вдалих.
55
(1 голосів)
Інгредієнти
Манго - 400 гр.
Йогурт 2,5% - 200 гр.
М'ята - 5 листочків
Мед - 2 ст.л.
Як приготувати Мангове морозиво рецепт
Я не знаю, чи є в вашому магазині заморожене манго. У мене немає. Тому я просто купив свіже, порізав на кубики і заморозив в холодильнику. Процес дуже простий: порубати в блендері заморожене манго, після цього додати йогурт (краще без смаку і більш ласий 2,5-4%), мед, м'яту та інші смакові добавки. Ще раз добре перемішати. Краще додавати мед і йогурт поступово маленькими порціями, щоб отримати бажаний смак і співвідношення ароматів. Не поспішайте відразу все залити в чашу блендера.
Залежно від ступеня заморожене манго у вас буде більш-менш в'язка текстура. Такий десерт можна подавати відразу. Якщо ж ви хочете заготовити побільше - просто покладіть масу в морозилку і перемішуйте ретельно кожну годину, поки вона зовсім не замерзне.
Тут добре спрацьовує правило великої площі продукту - розрубані блендером листочки м'яти дають неймовірно сильний аромат. Схоже морозиво можна зробити з динею, гарбузом та іншими щільними фруктами. А ось якщо взяти апельсин або щось таке ж соковите - вийде вже більше сорбет, але про це іншим разом.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Мангове морозиво
Ежва
© 2017 Контакти