Соус Бешамель

Соус Бешамель рецепт с фото
Всі ми любимо пасту і часто думаємо, якою ж приготувати соус. З особливих побажань — швидкість і невимогливість до інгредієнтів. І ось тут нам на допомогу приходить Бешамель, соус з борошна, масла і молока. Він відмінно підходить до пасти, лазіння, при приготуванні пирогів з начинками, та де завгодно. А найголовніше легко запам'ятати пропорції: 1/1/10 (мука/масло/молоко). Цікаво: Бешамель (фр. béchamel) — базовий соус на основі ру (термічно оброблена суміш борошна і жиру, використовується як загусник) і молока.
05
(0 голосів)
Інгредієнти
Масло — 25 гр
Борошно — 25 гр
Молоко — 300 гр
Як приготувати Соус Бешамель рецепт
Беріть сотейник з товстим дном, нам потрібно, щоб він не остигав миттєво при додаванні холодного молока. Покладіть кубик масла і борошно (по 25 грам). Нагрівайте на сильному вогні, помішуючи лопаткою. Вам потрібно отримати однорідну масу, яка буде трохи скочуватися.
У цей момент вливаємо першу з трьох порцію молока. Я беру трохи більше молока (300 гр). Влили 100 гр і відразу ж помешиваете віночком. Робити це потрібно постійно, щоб позбутися від грудочок. Як тільки соус схопився, вливаємо ще порцію молока (100 гр). Подивіться на фото, немає грудочок, соус густий. Знову помішуємо віночком постійно, як би збиваючи масу.
Як тільки соус знову почав гуснути — вливаємо третю порцію молока (100 гр). Тут заважаємо віночком до тих пір, поки соус не буде впевнено покривати тильну сторону ложки.
Пам'ятайте, що остигаючи, соус буде густіти, тому знімати з плити потрібно трохи більше рідкий соус, що ви хочете бачити в пасті. Часто буває так, що прогледіли або не встигли і соус загус швидко. Тоді вливайте ще молоко по чуть-чуть і помішуйте віночком. Краще всього відразу перелити соус в іншу тару (щоб він не грівся в сотейнику).
Якщо будете чекати якийсь час до подачі — накрийте плівкою так, щоб вона торкалася поверхні соусу. Робимо це, щоб не утворювалася кірка. Особливі естети можуть додати тертий пармезан або шматочки Дор Блю. Соус вийде об'ємніше і харизматичний.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Соус Бешамель
Ежва
© 2017 Контакти