Тісто для пасти

Тісто для пасти рецепт с фото
Сьогодні розповім самий класичний італійський рецепт тіста для пасти або равіолі. По правді, я не дуже люблю возитися з приготуванням тіста — борошно всюди, липкі руки і результат не завжди такий, як очікуєш. Але як і скрізь — спрацьовує правило — вникнути в питання.
А раз вже ми говоримо про пасті, у кого, як не у італійців запозичувати всю інформацію. Тому я звернувся до перевіреного джерела Дженнаро Конталдо (Gennaro Contaldo), він знайомий з Джеймі Олівером, навчає кухарів в його ресторанах і дуже добре розбирається в італійській кухні. Що може бути краще!?
05
(0 голосів)
Інгредієнти
Борошно (тип 00) — 200 гр.
Яйце — 2 шт.
Сіль
Як приготувати Тісто для пасти рецепт
Все, що потрібно — це добре з'єднати борошно, яйця і трохи солі. Важлива деталь: Дженаро говорить, що потрібно брати борошно типу «00» (нуль нуль). Це борошно з м'яких сортів пшениці дуже дрібного помелу. Саме завдяки їй тісто буде добре розтягуватися (але не рватися).
У класичному вигляді нам звичайно довелося б вимішувати тісто вручну, але раз вже прогрес не стоїть на місці — зовсім не соромно буде використовувати блендер. У чашу засипаємо борошно, розбиваємо яйця і додаємо трохи солі за смаком (я ще додав мелений перець). Буквально 2-3 хвилини (6-7 хвилин) і ми отримуємо липку пружну масу. Все, що залишається — добре вимісити тісто руками.
Робиться це дуже просто — підставою кисті зверху притискаєте тісто до столу і відтягуєте від себе. Звертаєте одержаний пластик і повторюєте. Наша мета тут — домогтися однорідної гладкої текстури. Комусь потрібно 2 хвилини, іншим 4-5.
Ні в якому разі не додавайте багато борошна, інакше зіпсуєте тісто, воно стане пухким і не «тягучим». Вимішуйте, поки не отримаєте гладку текстуру, тобто воно не сухе, але і не липне до рук. Завертаєте в плівку і залишити в холодильнику мінімум на пів години (краще на ніч). Після холодильника тісто стане ще більш гладким і ось таким в розрізі — абсолютно однорідним.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Тісто для пасти
Ежва
© 2017 Контакти