Тісто для пасти на жовтках

Тісто для пасти на жовтках рецепт с фото
Насправді, зробити самим тісто для пасти елементарно. Ось ще один з рецептів в рамках розділу «Господині на замітку«. З тіста можна буде зробити макаронні вироби, равіолі, тортелліні, лазанью і так далі. Я буду користуватися планетарним міксером, але можна все те ж саме робити і руками.
05
(0 голосів)
Інгредієнти
Борошно — 250 г
Жовтки — 10-11 шт
Як приготувати Тісто для пасти на жовтках рецепт
У чашу насипаємо борошно пшеничне (250 г). Найкраще борошно типу «00» (нуль-нуль). Це м'які сорти, відмінно підходять для паст і піци. Покажу, як це виглядає на пачці. Якщо таке борошно не знайшли, беріть звичайну.Засипали її в чашу. Додаємо 10 жовтків. Ставимо насадку-лопатку і змішуємо все це.
Бачите, на фото тісто розійшлося крупинками. Значить жовтків виявилося недостатньо. Тому я запровадив ще один. Тут все залежить від вашого борошна, розміру жовтків і навіть вологості в приміщенні. Тому починаємо з борошна і 10 жовтків. А потім коригуємо. Якщо робите руками, то доведеться добре повымешивать тісто. Воно повинно вийти гладким, не липнути до рук, але і не бути зовсім сухим, як крупинки на фото вище.
Готове тісто скачуємо в кулю, загортаємо у плівку. Приблизно годину воно повинне постояти на столі. Це дозволить розвинутися глютену, який відповідає за еластичність і гумовість тесту. У цей момент тісто можна заморозити (місяць воно легко пролежить), але я б не став.
З готового можна буде приготувати, пельмені з грибами, або ось таку пасту тальятелле.
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Тісто для пасти на жовтках
Ежва
© 2017 Контакти