Сушений лук

Сушений лук
Цей пост з серії «не можу мовчати!». Сушений лук - одна з моїх улюблених приправ, які я дуже часто використовую, але чомусь ніколи я не писала про нього окремо, хоча він того заслуговує.

У нас з невідомих причин він майже зовсім не продається в магазинах, на відміну від сушеного часнику (у свій час попадався, але і то нерегулярно, до того ж коштував шалено дорого).

Сушений лук відрізняється за ступіню подрібнення: порошок - порошок, найдрібніший, гранульований - гранульований, трохи крупніше, рубаним - подрібнений і нарізаний - нарізаний більш крупно. Залежно від мети можна вибирати найбільш підходящий.

Такий лук - справжня знахідка і його точно варто мати вдома відразу з кількох причин:

1. Сушений лук має дуже виражений приємний запах, не такий різкий, як свіжий, а скоріше ближче до приготованого;

2. Він істотно покращує смак багатьох страв - і м'ясний, і рибний, і овочевий, і круп'яний і борошняний;

3. Висушену цибулю дуже легко використовувати замість свіжого в деяких стравах, особливо в тих випадках, коли хтось (частіше діти) недолюблює шматочки цибулі в їжі, а також, якщо хочеться уникнути сліз при різанні цибулі;

4. Лук у вигляді порошку або гранул зручно додавати в паніровці для будь-яких продуктів, які ви збираєтеся обсмажити, посипати ним готові страви, додавати в тісто при випіканні домашнього хліба, в суміші прянощів і взагалі куди завгодно;

Сушений лук

5. Сушений лук у вигляді шматочків зручно додавати в супи (там він розбухає і перетворюється в звичайну дрібно нарізану цибулю), несолодку випічку та інші страви, де потрібна структура, а не тільки смак;6. Він відмінно зберігається і займає мало місця, до того ж завжди під рукою разом з іншими спеціями.

Можна для початку купити цибулю в скляних баночках для спецій, їх зручно використовувати і зберігати.Цибульний порошокПодрібнена цибуля

А потім, коли ви распробуете його, купити відразу велику упаковку (що набагато дешевше в підсумку) і пересипати потроху в баночки, що звільнилися.

Зверніть увагу, що вибір є не тільки за ступенем подрібнення, але і за критерієм «органічний / звичайний», а також буває смажена цибуля, яка дає зовсім інший смак.
Коментарі (0)
25
(1 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Сушений лук
Ежва
© 2017 Контакти