Чорна паста з мідіями

Чорна паста з мідіями рецепт с фото
Часом ми переоцінюємо складність приготування якихось страв, віддаючи право на їх реалізацію кухарям кафе і ресторанів. Не потрібно боятися, за рідкісним винятком, краще вас все одно ніхто не приготує ту чи іншу страву. Зараз доведу, як складні страви легко готуються. Інгредієнти абсолютно прості і доступні. В даному випадку для дотримання стилю беріть чорні спагетті, пофарбовані чорнилом каракатиці. Смак у них абсолютно такий же, як у класичних, але для візуальної насолоди вони тут незаменіми.
55
(1 голосів)
Інгредієнти
Цибуля зелена - 1 пучок
Лук червоний - 1 шт.
Оливкова олія - 30 гр.
Мідії в стулках - 300 гр.
Спагеті чорні - 200 гр.
Перець гострий - 1 шт.
Петрушка - 1 пучок
Як приготувати Чорна паста з мідіями рецепт
Для початку дрібно шінкуете трави, цибулю і перець. Тут потрібно пам'ятати, що чим менше шматочки - тим більш однорідним буде соус, і навпаки, якщо любите розрізняти окремі інгредієнти - ріжте крупніше.
Коли все готово, ставите варитися пасту. Ще раз про правило 1110. На кожні 100 грам пасти потрібні 1 літр води і 10 грам солі. Тільки якщо води буде достатньо паста провариться правильно і в належний час. Поки паста вариться, починаємо готувати соус. На оливковій олії обсмажуємо трави, цибулю і перці, додаючи їх з інтервалом у хвилину-півтори.
Овочі стали м'якими - саме час для мідій. Акуратно засинаєте їх в сковороду і накриваєте кришкою. Слідкуйте, як тільки вони розкрилися - прибирайте з вогню. Всі ми знаємо властивість морепродуктів ставати гумовими при зайвої термообробці. Нам це не потрібно. Ті мідії, які не розкриються - викидаєте.
Додаєте пасту, перемішують і подаєте до столу. Добре скропити соком лайма чи лимона. Смачного!
Коментарі (0)
оновити, якщо не видно коду
» » Чорна паста з мідіями
Ежва
© 2017 Контакти