Де в Європі п'ють найбільше вина

Де в Європі п'ють найбільше вина
Ватиканські монахи п'ють вино частіше, ніж визнані цінителі - італійці та французи. А Молдова обійшла Іспанію. Звик вважати, що італійці і французи - головні любителі вина, а німці п'ють тільки пиво? Експерти проекту Statista підготували карту споживання вина, яка спростовує стереотипи про пристрасті європейців.

Найбільше вина п'ють у Ватикані

В середньому ватіканец випиває за рік 54 літри вина. Це не тільки європейський, а й світовий рекорд.

Андоррці перепили французів і італійців

У цій маленькій країні на кожного жителя припадає 46 літрів вина. У п'ятірці лідерів також опинилися Хорватія, Словенія і Франція. Серед східноєвропейців лідирує Молдова, де за рік в середньому випивають 30-45 літрів вина.

Німці, всупереч стереотипу, люблять вино

Ми звикли вважати, що німці п'ють пиво, британці - віскі або ель. Але хоч це і національні напої, вони не замінюють вино. А ось в Чехії та Ірландії воно менш популярне.

Серед українців виноградний напій менш популярний

В середньому українець споживає до 10 літрів вина на рік. У сусідніх країнах - Польщі, Росії та Білорусі - вино п'ють теж рідко.

Вино - і смачний і корисний для здоров'я напій, якщо пити його в міру. І щоб покуштувати хорошого вина, не обов'язково їхати до Ватикану або Італію - в нашому Закарпатті та на півдні України теж виробляють хороші вина.
Коментарі (0)
55
(1 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Де в Європі п'ють найбільше вина
Ежва
© 2017 Контакти