Що відбувається з твоїм організмом через цукр в газованій воді

Що відбувається з твоїм організмом через цукр в газованій воді
Любиш Coca-Cola? Ось, що відбувається з твоїм організмом через непомірну кількість цукру в газованій воді. Ми вже настільки звикли до Coca-Cola, що купити пляшку - одна з перших думок, коли опиняємося на спеці. Але безконтрольне споживання напою небезпечно для здоров'я.

The Coca-Cola Company - найбільший в світі виробник безалкогольних напоїв. Найвідоміший з них - Coca-Cola - продається у всіх країнах світу. Спочатку задуманий як ліки від нервових розладів, він став найпопулярнішим прохолодним напоєм. Але Coca-Cola містить дуже багато цукру.

А цукор - це наркотик. Нідерландські вчені навіть визнали його найнебезпечнішим наркотиком з усіх існуючих. Надлишок цукру погано впливає на розумові здібності. Чим більше ми його їмо, тим більше звикаємо. Його багато не тільки в Coca-Cola, а й в інших солодких напоях. А якщо додати до цього любов до тортиків, що стала вже приводом для жартів, то стає не до жартів. Ось, що відбувається, коли ти випиваєш здається безпечним напій.

10 хвилин - ти одномоментно отримуєш всю добову дозу цукру

В баночці Coca-Cola - 10 чайних ложок цукру. Це дорівнює всій денній нормі цукру для здорової людини. Тебе не знудить відразу тільки тому, що ортофосфатна кислота (добавка E388) перебиває смак.

20 хвилин - різкий викид інсуліну

Оскільки рівень цукру в крові різко збільшився, збільшується і рівень інсуліну - він намагається зменшити кількість цукру. В цей час печінка перетворює весь доступний їй цукор в жир.

40 хвилин - кофеїн вбрався в кров

Зіниці розширені, тиск зростає. Аденозинові рецептори мозку заблоковані, щоб запобігти сонливості.

45 хвилин - цукор починає діяти, як наркотик

В організмі виробляється дофамін, який стимулює центри задоволення мозку. Точно так само діє героїн.

60 хвилин - збільшується швидкість метаболізму

Ортофосфатна кислота зв'язує кальцій, магній і цинк в кишечнику, прискорюючи метаболізм.

Більше години - з організму виходить "будівельний матеріал" для кісток

Кофеїн починає проявляти свої сечогінні властивості. Разом з сечею з організму виходять кальцій, магній і цинк, які раніше були у тебе в кістках, а також натрій, електроліти та вода.

Відбувається "цукровий удар" - різке зниження кількість цукру, ти стаєш дратівливим або повільним - це типові симптоми "удару".

У звичайній баночці Coca-Cola міститься 35 г цукру. Це означає, що в звичайній склянці Коли, який ми купуємо в кінотеатрі, 23 пакетика цукру. У більшому - 44 пакетика. В одній склянці!

Подивіться відмінне відео, в якому BBC "розмазує" президента Coca-Cola Europe, вказуючи йому на непомірну кількість цукру в напої.Ми не закликаємо вас відмовитися від продуктів з цукром, та й не вийде - цукор (вуглеводи) життєво важливі для організму, це "паливо" для тіла. Просто знай міру і знайди в собі сили відмовитися від чергової пляшки газованої води або зайвих солодощів.
Коментарі (0)
55
(1 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Що відбувається з твоїм організмом через цукр в газованій воді
Ежва
© 2017 Контакти