Їжа яка зменшує або збільшуе вірогідність рака простати

Їжа яка зменшує або збільшуе вірогідність рака простати
Молоко, що викликає рак простати, і інші продукти, які можуть збільшити або зменшити ризик появи раку. Хороша новина: раку можна запобігти. Погана новина: тобі доведеться змінити свої харчові звички. Journal of the American College of Nutrition опублікував чергові щорічні рекомендації щодо уникнення раку. Більшість ти вже чув, але є і пара сюрпризів.

Їжа яка зменшує або збільшуе вірогідність рака простати

Їж більше овочів і фруктів

На жаль, продукту-панацеї від раку не існує. Все залежить від збалансованості та різноманітності твого харчування.

Чому так важливі саме овочі та фрукти? Вони сповнені клітковиною, вітамінами, антиоксидантами і фітохімікатами. Вибирай будь-що - буде на користь. Але зверни особливу увагу на темну зелень - брокколі, шпинат, листя латуку і кале.

Обмеж вживання алкогольних напоїв

Навіть під приводом користі для серця і травлення. Тим більше, що давно доведено, що шкоди від нього більше, ніж користі. Доведено прямий зв'язок між алкоголем і розвитком раку стравоходу, рота, молочної залози, товстої кишки і печінки. Чим більше п'єш - тим більше ризик.
Це не привід відмовлятися від улюбленого напою зовсім, але знай міру.

Відмовся від червоного і переробленого м'яса

Червоним м'ясом (не плутати з червоною рибою) вважається яловичина, телятина і свинина. Перероблене м'ясо - це м'ясо, якому змінили термін придатності і смакові характеристики, додавши консерванти, закоптивши, засолишви або зав'яливши його. До чорного списку потрапляють бекон, сосиски, шинка, салямі, солонина, як і консервоване м'ясо і м'ясні соуси. Взаємозв'язок між раком і цими м'ясними виробами вчені називають очевидною.

Риба і курка - здорова альтернатива, якщо вегетаріанство не входить в твої плани.

Але якщо дуже хочеться стейк - не більш 500 грам в тиждень. Загальна порада з приготування - НЕ пересмажувати. При довгій термообробці в м'ясі можуть утворюватися гетероциклічні амінокислоти, яких підозрюють у провокуванні раку легенів, грудей, кишечника і шлунку.

Молочка викликає рак простати

Шокуюча заява, але не все так просто. Цей пункт наочно демонструє як важливо дотримуватися балансу в харчуванні. Дієта з високим вмістом кальцію може привести до зниження вироблення вітаміну D, який контролює ріст клітин і перешкоджає їх розростання. Більше кальцію - менше вітаміну D - більше ризик раку простати.

Але з кишечником це працює інакше. Там кальцій з'єднується з канцерогенними речовинами і легко виводить їх з організму, а ще запобігає поділу клітин.

Що робити чоловікам? Якщо тобі подобається молочка - продовжуй їй насолоджуватися. Якщо в родині є випадки раку простати - вживай менше. Якщо раку товстої кишки - більше.

Соя допоможе проти раку грудей

До такого висновку прийшли вчені, дослідивши дієту азіатських жінок. Взаємозв'язок ще вимагає підтвердження, але схоже, що 11 грамів соєвого білка (еквівалент півчашки соєвих бобів) в день достатньо, щоб зменшити смертність на 30%, якщо рак вже є, знизити ризик ремісії, якщо був, і не допустити рак грудей у 43%.

Але вибираючи соєвий продукт, віддавай перевагу натуральним: квасоля, темпе, тофу. Соєві білкові концентрати, порошки і таблетки можуть призвести до зворотного ефекту.

Що ще ти можеш зробити, щоб зменшити ризик виникнення раку?

Зверни увагу на свою вагу. Зайвий жирок, особливо на талії, автоматично додає тебе в групу ризику. Коли починати турбуватися? Для чоловіків при обхваті більше 98 см, для жінок - більше 80 см.

Якщо коротко, то всі поради зводяться до наступного: їж більше рослинної їжі, не пересмажуй їжу, будь активний, пий в міру, курити кидай. Звучить радикально, але можна почати з маленьких кроків. Наприклад, з'їдати 5 овочів і фруктів улюбленого кольору в день.
Коментарі (3)
55
(1 голосів)
10 грудня 2017 17:58 Гість Moteratajep
Пожалуйста помогите информацией

Прямо сейчас ищу финансы на месяц
Как взять кредит в интернете?

Напишите здесь если можете помочь
Или на почту: ParanydAy@mail.ru
13 грудня 2017 11:07 Maukelcam
Для того что бы в 2018 году привлечь богатство необходимо: РґРѕ наступления РЅРѕРІРѕРіРѕ РіРѕРґР° раздать РІСЃРµ долги.
А если наличные нужны срочно. То можно оформить беспроцентный кредит тут: [url=http://ruszaimonline.ru]ruszaimonline.ru[/url]
17 січня 2018 10:01 Olgacem
Может ли [b]знание английского[/b] полностью изменить вашу жизнь?
подумайте об этом…
Что вы можете, зная английский?
Вы выглядите уверенным и успешным!
Конечно, налаживаете новые контакты!
Получаете истинное удовольствие от просмотра любимейших и не очень инстранных фильмов
Делаете деньги :) Заводите новых партнеров, привлекаете новых инвесторов из разных стран и развиваете свой бизнес со всех сторон!
Я уже купила и не разу не пожалела об этом, хочу посоветовать и вам этот замечтальный курс!
[url=http://vloti.com/affiliate]Ознакомиться с курсом[/url]
[url=http://vloti.com/buy]Опробывать курс[/url]
оновити, якщо не видно коду
» » Їжа яка зменшує або збільшуе вірогідність рака простати
Ежва
© 2017 Контакти