Звички у їжі, які вбивають твою продуктивність в офісі

Звички у їжі, які вбивають твою продуктивність в офісі
6 звичок у їжі, які вбивають твою продуктивність в офісі. Час підвищувати свою продуктивність в офісі. Але ми навіть не про оптимізацію списку справ, порядку в паперах або розширенні браузера, що блокує соцмережі. Тобі ж навіть в голову не приходить, що перше, в чому може критися проблема - це тарілка з твоїм обідом.

Лови шість головних помилок в харчуванні, які ти здійснюєш щотижня (якщо не кожен день), і в яких можуть ховатися причини падіння твоєї працездатності.

Ти не снідаєш

Ми просто хочемо нагадати тобі, що це не дуже гарна звичка. Статистика свідчить, що один з п'яти людей пропускає сніданок щоранку, вважаючи за краще просто випити кави або з'їсти по дорозі на роботу батончик.

Звичайно, якби люди були більш обізнаними про те, що сніданок безпосередньо впливає на продуктивність, то любителів добре поїсти вранці у нас було б більше.

Врахуй, що пропуск першого прийому їжі збільшує твої шанси набрати зайву вагу, і, до того ж, змушує твій організм працювати без палива - після 8-годинної перерви твій мозок дуже потребує дозаправки.

Дослідження показали, що значення має не тільки сам факт прийому їжі, а ще й якісна його складова: школярі, які снідають молочними продуктами, зерновими, фруктами і хлібом, показують кращу успішність у порівнянні з тими, хто наївся вранці чіпсів і шоколадок.

Завантажуйте вуглеводами на обід

Шанси, що ти влаштуєш своєму організму вуглеводне свято, підвищуються в рази саме в обідній час, і особливо в разі поспіху, коли тобі потрібно швидко, але щільно перекусити. Зазвичай це величезні багети з "Сільпо", піца, пару булочок або кілька бутербродів.

А тепер навіть не намагайся розповісти нам, що через півгодини ти не починаєш боротися з бажанням подрімати прямо на клавіатурі свого офісного ПК.

З першого погляду здається, що складні вуглеводи - це хороший спосіб набити шлунок, який порожній вже більше десяти годин. Але не захоплюйся: подібні прийоми їжі мають негативний вплив на твій настрій і працездатність.

"Найоптимальніша кількість глюкози, що курсує в кровотоці, для хорошої роботи мозку - це 25 грам. І це рівно стільки, скільки міститься в одному банані." - говорить один з провідних дослідників мозку Лей Гібсон. Він також радить отримувати потрібну кількість глюкози з продуктів з низьким глікемічним індексом: незбиране зерно, фрукти або йогурти. Подібна їжа перетворюється обміном речовин в глюкозу повільніше, що дозволяє тримати рівень цукру в крові під контролем, уникаючи різких злетів і падінь його рівня. Отже, ніяких перепадів настрою і бажання відіспатися прямо на роботі.

Або пропускаєш обід взагалі

Ігнорування обідньої перерви - кращий рецепт продуктивності (насправді не так).
Позбудься нарешті від впевненості в тому, що пропуск прийому їжі на роботі дасть тобі шанс впоратися з великою кількістю завдань з твого to-do list.

Ти вже знаєш, що низький рівень цукру в крові - це не дуже добре для твого мозку. Уникай непослідовності в прийомі їжі: кожні дві-чотири години ти повинен перекусувати. Це дозволяє твоєму мозку стабільно працювати, а тобі - бути зосередженим і уважним.

Робиш занадто багато походів до кавомашини ...

Зараз 16.00. Списку справ на сьогодні не видно кінця, і ти розумієш, що не впораєшся з усім цим без чашечки кави. Ну або двох чашок.

Але в той час як мала доза кофеїну може дати тобі той самий потрібний заряд бадьорості, більша його кількість може викликати протилежний ефект.

Якщо ти випиваєш більше чотирьох чашок в день, а це 500-600 мг кофеїну, то приготуйся відразу не до найкращих наслідків: тривоги, дратівливості, нервозності, а ще й розладу шлунку. І жоден з цих станів не має нічого спільного з продуктивністю.

... і мало походів до кулера з водою

Зневоднення також може зробити істотний вплив на когнітивні здібності твого мозку. Ми не будемо радити тобі випивати якусь певну кількість води щодня, але просимо тебе не забувати про кулер з прохолодною водою в кутку твого офісу.
Зневоднення призводить також до погіршення функції пам'яті і концентрації, а малий його прояв вже може впливати на твій настрій і здатність ясно мислити.

Тому варто задуматися про те, щоб замінити в другій половині дня чашку кави склянкою води.

Підкоряєшся спокусі перекусити солодким

У той час як продукти з низьким глікемічним індексом підтримують рівень цукру в крові на стабільному рівні, їжа з високим індексом має протилежний ефект, підвищуючи рівень цукру в крові в кілька разів.

Так, спочатку може здатися, що ці пончики, якими пригостив тебе колега, гарні для перекусу і дають непоганий імпульс організму для подальшої виснажливої роботи перед монітором ноутбука. Але це не так - будь готовий до різких нападів дрімоти. А ще високий рівень цукру в крові в процесі реалізації мозком когнітивної функції викликає підвищення концентрації кортизолу - гормону, здатного в великих дозах погіршувати роботу пам'яті.
Коментарі (0)
45
(1 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Звички у їжі, які вбивають твою продуктивність в офісі
Ежва
© 2017 Контакти