Детокс продукти не працюють

Детокс продукти не працюють
Ми облажались: детокс-продукти не працюють. Людям хочеться вірити в дива. У мир у всьому світі, Діда Мороза, чесність наших політиків. І в хороше самопочуття з пляшечки, яке можна купити з доставкою додому. Насправді наш організм прекрасно справляється сам, а якщо не зможе - смузі точно не допоможуть.

Детокс-продукти стають дедалі популярнішими - від шампунів до харчових добавок. Нам обіцяють повне очищення організму в короткі терміни і за великі гроші.

Реклама постановлює, що без Детокс не обійтися

Маркетологи кажуть, що токсини потрапляють в наш організм з навколишнього середовища, разом з неякісною їжею, через шкідливі звички. Маркетологи переконують, що без їх чарівного продукту ми не зможемо позбутися від токсинів, наше життя буде похмурим і неповноцінним, благо недовгим. Знаменитості та лідери думок "авторитетно" кивають - так, мовляв, тільки з ним ми досягли успіху.
А чи була така проблема у наших предків?

Маркетологи нав'язують стереотипи столітньої давності

Така проблема у предків була. Стародавні єгиптяни вважали, що токсини - причини недуг - виробляємо ми самі. Явище називали аутоінтоксикацією і вірили в неї аж до минулого століття. Рішення було тим же. Токсини є, вони накопичуються, але це лікується - ось пігулка, п'явка, настоянка. Але на початку 1900-х вчені змінили свою думку, залишивши подібне лжемедицині. Що не завадило ушлим маркетологам продовжувати торгувати програмами очищення організму.

Наше тіло - ідеальний механізм для Детокс

Медицина давно відкинула поняття Детокс в нашому сучасному його розумінні. Тому що науці вже добре відомо, для чого людині печінка, нирки, шкіра, легені, кишечник, а також принципи їх роботи. Всі вони - частина великого, складного і дуже ефективного механізму самоочищення. Ті, хто переживав похмілля (хто не грішний?), Знають, що організм досить швидко активізується і допомагає впоратися з наслідками. Печінка перетворює алкогольні токсини в більш-менш прийнятні з'єднання, які пізніше виходять з жовчю або через нирки в сечу. В здоровому тілі очищуючі процеси відбуваються автоматично кожну секунду, їм не потрібна додаткова допомога. А тим більше від сумнівних чаїв, пілюлек або смузі. Навіть клізма здатна нашкодити - небезпечно знизити рівень електролітів.

Допомога в позбавленні від токсинів потрібна тоді, коли організм сам не впорається. Це буває рідко

Додатковий детокс потрібен наркоманам, алкоголікам, людям з харчовим отруєнням і з порушеннями роботи внутрішніх органів. Як ти можеш здогадатися, в таких випадках чай або смузі не допоможуть - потрібна допомога медиків.

Що робити, якщо відчуваєш потребу в додатковій детоксикації?

Після затяжних свят або турецького олл-інклюзіва організму буває важко впоратися з наслідками твоєї безвідповідальності. Добре поспи, скороти вживання алкоголю, зроби легку гімнастику, перейди на збалансоване харчування. На жаль, все це не продається в таблетках і зазвичай вимагає регулярних повторень довше, ніж тиждень.

Детокс-розповсюджувачі, які не втратили совість, в свої програми все-таки включають крім соку та пігулок ще й іншу їжу: овочі, фрукти, м'ясо на пару. Мучити себе одним смузі - нелюдяно і небезпечно для організму. Наука не проти смузі (поки). Пий на здоров'я, але не забувай заїдати чимось настільки ж корисним і більш істотним.
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Детокс продукти не працюють
Ежва
© 2017 Контакти