Скільки коштує борщ у різних країнах?

Скільки коштує борщ у різних країнах?
Вартість борщу - важливий фактор комфорту для українців. Якщо ти піддався на агітацію в фейсбуці і таки зібрався емігрувати (хоч ми і не радимо), буде корисно дізнатися, скільки за нього доведеться заплатити в різних державах.

Останні тижні еміграція - одна з топ тем в фейсбуці. Ми вже намагалися переконати залишитися в Україні - написали про вісім відмінних причин жити тут. Але фейсбук-тусовка все одно ніяк не вгамовувалася, тому ми вирішили хоча б допомогти скрасити життя емігрантів - знайти країну, де борщ коштує дешево.
 
Для цього ми порахували вартість 3,5-літрової каструлі українського національного блюда в популярних для еміграції країнах. Для розрахунку брали середні ціни в мережі магазинів "Метро", "Теско" і в онлайн-магазинах, розрахували два варіанти: з м'ясом і без.
 
В Україні каструля борщу з м'ясом обійдеться в 68 гривень, без м'яса - 16 гривень (але з м'ясом смачніше).

Скільки коштує борщ у різних країнах?
 
В країні кохання - Франції - борщ однозначно дорогий

522 гривні з м'ясом і 217 грн. без м'яса. Одного тільки буряка потрібно буде купити на 55 гривень. Французькі зарплати, звичайно, вищі за українські, але балувати себе борщем що в Парижі, що в Ліоні все одно дорого.

Британія зазвичай дорожче Франції, але борщ там обійдеться дешевше

Британія - одна з найдорожчих країн ЄС. Але багато продуктів борщового набору там коштують менше. М'ясо британських корівок дешевше в 2 рази, ніж французьких, овочі в основному дешевше, але ось буряк вже дорожче. Добре, що в городі резиденції британських прем'єр-міністрів є грядки буряка. Якщо раптом будете в гостях у прем'єра, можна попросити приготувати улюблену страву.

У сусідніх Чехії, Словаччині та Польщі підготуйся викласти півтори сотні гривень за каструльку

Це, звичайно, дешевше, ніж в Західній Європі, але більше 100 гривень за апетитний і наваристий борщ реально напружують. В Україні їх можна було б витратити і на борщ, і на сало.

Хоча все це відносно. Борщ дорожче - так і зарплати більші. Вартість їжі - тільки один з факторів, який потрібно враховувати, вибираючи країну для еміграції. Але перед від'їздом важливо ще раз все ретельно обміркувати. Ми вже намагалися знайти причини, за якими все-таки варто було б виїхати з України, можливо, ця стаття допоможе тобі прийняти остаточне рішення.

Джерело: http://businessviews.com.ua
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Скільки коштує борщ у різних країнах?
Ежва
© 2017 Контакти