Як їсти все і залишитися людиною

Як їсти все і залишитися людиною
Всі розумні поради марні - Новий рік ця стихія, і з нею не впоратися ніякої силою волі. Ми будемо читати рекомендації та застереження, можемо щось собі обіцяти, але все одно їсти. Їсти багато, їсти шкідливе, солодке, жирне і запивати це алкоголем. Триватиме це не один день. Краще під стихію підлаштуватися. Як?

У скільки разів на січневі свята ми більше з'їмо? В два? Як мінімум.

Спочатку - корпоративи, тридцять першого грудня почнемо проводжати старий рік, зустрічати новий ... Першого, другого, третього січня - доїдати, ходити в гості, їсти, приймати гостей, їсти, зустрічатися з друзями в ресторанах, їсти ... Потім - Різдво. І майже все те ж саме ... Ні, не в два - в чотири рази більше заповнюється середньостатистичний холодильник!

Думаю, вихід є: в стільки ж разів треба підвищити жироспалення.

Гуляти, танцювати, водити хороводи навколо ялинки, грати в сніжки, кататися на ковзанах - знищуємо калорії.

Якщо сидіти за столом всю новорічну ніч, ніяка дієта потім не врятує. Танцювати! До упаду, а, впавши, - зайнятися сексом (робить стрункішою і зміцнює м'язи).

Можна підійти креативно і придумати для себе або всієї компанії антидоти: після олів'є - танці, після холодцю - хоровод, після кожної третьої пляшки алкоголю - гуляти!

Не слухайте поради: утримайтеся від таких-то продуктів, не їжте разом це і то ... Основне завдання - зустріти Новий рік весело. У вихідні дні - ходимо в парки і в гості, гуляємо і згадуємо про зимові види спорту.
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Як їсти все і залишитися людиною
Ежва
© 2017 Контакти