За тиждень до показу: на що йдуть топ-моделі

За тиждень до показу: на що йдуть топ-моделі
Їм належить сто раз нанести і зняти макіяж, причому не повсякденний, а скоріше схожий на грим. Їм не можна набрати і полграмма, тому що весь одяг вже підшитий і «посаджений» по фігурі. У що перетворюється життя топ-моделі за тиждень до показів?

1. Ні молока, ні цукру

За сім днів до тижня моди моделі повністю відмовляються від цукру (включаючи солодкі фрукти) і молока в будь-якому вигляді. У поєднанні з правильним делікатним очищенням і зволоженням шкіри це практично гарантує відсутність прищів і комендонов, лущення, подразнення і запальних процесів в шкірних покривах.

2. Багато масла

За тиждень до показу: на що йдуть топ-моделі

Тільки не всередину, а на шкіру: щодня вони як мінімум тричі досить рясно наносять кокосове, мигдальне або оливкове масла на шкіру обличчя і тіла, щоб добряче наситити шкіру і попередити зневоднення. До того ж масляні «ванни» роблять шкіру гладкою і сяючою візуально, що для показів великий плюс.

3. Авокадо і моркваЧерез не можу, не хочу і не люблю, як мінімум по 2 штуки в день. І 2 літри води. Щоб шкіра була гладкою, сяючою і пружною.

4. ОксигенаціяВ обов'язковому порядку моделі проходять процедуру насичення шкіри киснем: щоб вона виглядала свіжою і відпочила. Після 10-годинного підготовки до показу.

5. ПілінгВідлущити все зайве і вирівняти микрорельеф: пілінги особливо популярні у моделей, які мають демонструвати складний арт-макіяж.

6. Розподіл на 2У моделей різні уподобання в їжі: хтось відмовився від м'яса, хтось ще від чогось. Але загальне правило все ж є: за тиждень до показів раціон урізається вдвічі.

7. Множення на 2А ось вітамінні добавки, мікроелементи та інші корисні сапліменти перед тижнями моди моделі приймають з подвоєною активністю (під контролем лікарів), щоб компенсувати брак надходження цих речовин з їжею.

8. Глиняні маскиПовністю очистити пори і надати шкірі тонус - краще глиняних масок з цими завданнями не справляється ніхто, тому топ-моделі роблять їх через день.

9. Каблуки нон-стопВесь тиждень перед показами моделі розношується будинку ті пари взуття, в яких їм належить ходити, щоб не спіткнутися, не стерти стопи в кров і не відчувати себе невпевнено на височенних підборах.

10. ІзоляціяГолосно сказано, але насправді перед показами моделі різко обмежують коло спілкування, і не тільки заради того, щоб набратися сил: це знижує ризик раптової хвороби.
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » За тиждень до показу: на що йдуть топ-моделі
Ежва
© 2017 Контакти