Як позбутися целюліту

Як позбутися целюліту
Як позбутися целюліту в домашніх умовах? Целюліт, йди геть: 4 заходи від «апельсинової кірки», які реально працюють.

Нам стільки раз повторювали, що целюліт неминучий, боротися з ним безглуздо, а всі засоби не приносять користі, і так багато хто вирішив, ніби і справді немає ніяких способів розгладити цю «кірку». Але вони є!

Так, целюліт не хвороба, це нормальне вікова або гормональна зміна жирової тканини, яка переважно трапляється у жінок. Клітини жирової тканини (адипоцити) починають рости нерівномірно, формуючи «грудки», які з часом проступають крізь шкіру, роблячи її горбистою.

Догляд за целюлітними ділянками повинен бути продуманим, і на сцену виходять антицелюлітні креми. Ні, ми не станемо викладати галерею красивих баночок. Вибереш ти сама, а щоб цей вибір був вдалим, давай розберемося, які інгредієнти впливають на целюліт і як саме вони це працюють.

Отже, ось він - квартет інгредієнтів, які насправді працюють:

  • Кофеїн
  • Ретинол
  • Амінофіллін
  • Ламінарія

Якщо в кремі або лосьйоні немає хоча б трьох з цього списку - це викинуті гроші.

Кофеїн

Кофеїн бореться з целюлітом завдяки своїм сечогінним властивостям. Кофеїн - алкалоїд, який стимулює розщеплення жиру, збільшує приплив крові до жирової тканини і витісняє з неї надлишки рідини. Жир взагалі «любить» накопичувати зайву вологу, тому ефект від кофеїну складно переоцінити: візуально горбики стануть менш помітними, а стан шкіри покращиться, так як кофеїн «бадьорить» клітини шкіри і стимулює її тонус. За даними дослідження, опублікованого американським Національним центром біотехнологічної інформації, місцеве застосування крему, що містить 3% кофеїну, дає виражений ефект у зменшенні целюліту, найкращий серед речовин, які тестувалися, оскільки має найменший розмір молекул і проникає глибше в підшкірні шари. Мінус тут один: кофеїн не має накопичувального ефекту, тобто як тільки ти перестанеш застосовувати крем або гель, все повернеться.

Ретинол

Ретинол є одним з найпоширеніших інгредієнтів, які зміцнюють міжклітинні зв'язки в шкірних покривах, простіше кажучи - підвищують пружність шкіри, роблять її більш щільною. Ретинол збільшує виробництво в організмі колагену, який на зразок мікропружінок виштовхує западаючі ділянки шкіри назовні. Особливо наочно цей процес відбувається при використанні ретиноловмістних кремів проти старіння шкіри, але в боротьбі з целюлітом це теж спрацьовує.

Амінофілін

Амінофілін - лікарський препарат, який більш відомий як складова протиастматичних інгаляторів і бронхорозширюючих засобів, що призначаються пацієнтам при бронхітах. Він розслабляє гладку мускулатуру, знімає спазм, але при цьому має відмінну здатність розщеплювати жирові відкладення. Для астматиків це не так критично, а ось в складі антицелюлітного крему аминофиллин - просто скарб. А ще це потужний антиоксидант, тобто його побічні ефекти в даному випадку важливіше прямих!

Ламінарія

Ламінарія - це вид морських водоростей, які ростуть на скелях в холодних водах північноамериканського узбережжя. Протягом тривалого часу екстракт цієї водорості використовується в якості стимулятора щитовидної залози - через високу концентрацію йоду. Екстракт ламінарії популярний і в дієтології, як один із засобів для зниження ваги. Справа в тому, що завдяки високій концентрації полісахаридів і поліфенолів, ламінарія збільшує швидкість метаболізму в організмі. У боротьбі з целюлітом у ламінарії схожі з кофеїном завдання: виводити надлишки рідини і підтягувати шкіру.
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Як позбутися целюліту
Ежва
© 2017 Контакти