Абрикосові кісточки користь

Абрикосові кісточки користь
Нещодавно я викладала відео-рецепт приголомшливо смачних сироїдних шоколадних цукерок з фініком і абрикосовою кісточкою - і отримала багато здивування і запитань на тему їстівності цих самих кісточок. Тому і зважилася на цю статтю - хочеться, щоб якомога людей знали про їх корисні властивості.

Традиційно розглянемо їх харчову цінність: харчова цінність абрикосової кісточки

Абрикосові кісточки користь

Чим корисні абрикосові кісточки

Що ж, абрикосові кісточки нас мало здивували: як і горіхи з насінням, вони є дуже калорійним продуктом. І тим не менше, не варто через це виключати їх зі свого раціону. Абрикосові кісточки мають одну дивовижну властивість, про яку мало хто знає: за рахунок високого вмісту в них речовини амигдалина (його називають вітаміном В17) вони володіють антираковим ефектом.

Ось така цікава інформація! Іноді можна зустріти інформацію, що кісточки абрикоса небезпечні, так як містять ціанід, і саме на цій підставі в Америці вони заборонені до продажу і вживання. Що ж, кісточки абрикоса дійсно містять ціанід, але він перебуває у зв'язаному стані.

Офіційно «безпечною» вважається доза не більше 25-ти кісточок в день, і, хоча є випадки одужання людей від раку при вживанні абрикосових кісточок в їжу, офіційна і нетрадиційна медицина так і не змогли прийти до спільної думки в цьому питанні :)
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Абрикосові кісточки користь
Ежва
© 2017 Контакти