Кедрові горіхи користь

Кедрові горіхи користь
Який початківець сироїд благословляв небо за те, що ця земля зростила для нас таку смачну і поживну їжу, яка допомагає на перших порах впоратися з відчуттям голоду і незаповненістю шлунка, як горіхи? Є такі?) Я поки ще не зустрічала!

Предметом нашого дослідження є кедрові горішки - за весь той час, що людина вживає їх у їжу, вони обросли справжніми тайговими легендами про виняткову користь для організму. Але давайте все-таки спробуємо абстрагуватися від цих легенд і подивитися на реальні факти, і для початку - на їх харчову цінність.

Кедрові горіхи користь

Так, горіхи не дарма вважаються жирною їжею, думаю, що саме вони стають причиною того, що і на сироїдстві можна примудритися наїстися собі щоки =) І саме в цьому їх небезпека, через такий великий вміст жирів, горіхи погано засвоюються, і їх переїдання може привести до тієї ж самої тяжкості, від якої ми прагнули піти, відмовившись від вареної і смаженої їжі. Це не означає, звичайно, що кедрові горіхи варто виключити зі свого раціону, але поводитися з ними потрібно обережніше, не забиваючи ними в шлунку все те місце, що займав раніше ваш старий раціон.

Хочеться сказати кілька добрих слів про білок, що входить до складу кедрових горіхів: по-перше, він легко засвоюється організмом, а по-друге, в його склад входить багато необхідних нашому організму амінокислот, в тому числі велика кількість аргініну.

Якщо вивчити склад кедрових горіхів, то з'ясується, що вони - джерело цінних речовин! Вміщені в них вітаміни сприяють зростанню і оновленню людського організму, особливо варто виділити вітаміни Е і Р, їх концентрація в горіхах вкрай висока. Високий вміст вітамінів групи В дозволяє горіхам регулювати роботу нервової системи, підсилювати регенерацію тканин, покращувати діяльність мозку і органів зору, підвищувати настрій, стимулювати кровотворну функцію, нормалізувати кислотність і виконувати інші доброчинні зміни в організмі!

Кедрові горіхи користь

Цікава особливість кедрових горіхів полягає ще й в тому, що в їх склад входить марганець, який досить рідко зустрічається в інших продуктах. Він позбавляє організм від шлаків, підвищує стійкість до інфекцій, відповідає за вироблення основного гормону керуючого функцією щитовидної залози.

При покупці кедрових горіхів дуже важливо знати дві речі:

При зборі врожаю кедрові горіхи можуть сушитися двома способами: в термічних печах або за допомогою природної сушки, звертайте на це увагу при виборі горіхів.

Через високий вміст жирів і через неправильну сушку горіхи можуть прогіркнути і запліснявіти - ви відразу це відчуєте, зіпсовані горіхи мають гіркий і абсолютно нестерпний смак, і такі горіхи вживати в їжу не можна - вони не тільки перетворилися з корисної їжі на отруту, але можуть в принципі відбити у вас бажання вживати кедрові горіхи довгий час).

Також не забувайте, що кедрові горіхи, як і будь-які інші, їжа важка і жирна, тому не варто змішувати їх з медом і взагалі зловживати ними.

Фахівці рекомендують їсти не більше 30 г горіхів в день! Не перевищуйте цю норму - і все буде в порядку, кедрові горішки порадують вас - смаком, а ваш організм - корисними речовинами :)
Коментарі (0)
05
(0 голосів)
оновити, якщо не видно коду
» » Кедрові горіхи користь
Ежва
© 2017 Контакти